A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради

.

День фізичної культури та спорту в громаді

8 вересня 2023 року з нагоди Дня фізичної культури та спорту у приміщенні Центру культури та дозвілля смт Гримайлів відбулося урочисте відкриття тренажерної зали, зали для занять настільним тенісом, а також на площі Івана Пулюя проведено спортивні змагання серед учнів закладів освіти громади.

16:50 08.09.2023

Відзначення 209-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня в Центрі культури і дозвілля смт. Гримайлів відбувся захід з відзначення 209-річниці від дня народження великого Кобзаря, борця за волю і правду, славного сина України Тараса Григоровича Шевченка.   Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятника поета.    Тарас Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він учить малих і дорослих вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України.  Невмирущій славі генія українського народу були присвячені виступи аматорських колективів, окремих виконавців з усієї громади.    Шевченківський «Заповіт» гордо прозвучав сьогодні не тільки у нашому залі, але й над усією Україною, а вдячна пам’ять про Кобзаря сягає через віки і кордони.

08:19 14.03.2023

Увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

  З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у Центрі культури і дозвілля смт Гримайлів відбулися урочистості, в ході яких присутні згадали події Революції Гідності, коли  в центрі Європейської столиці лилася кров і від куль снайперів гинули мирні люди. Скорботну картину доповнили вірші та пісні, присвячені героям Небесної Сотні, які лунали у виконанні солістів та аматорів закладу. Під супровід лемківської «Пливе кача» хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських патріотів.

09:43 23.02.2023

9 листопада 2022 року працівники закладів культури Гримайлівської ТГ відвідали Копичинецький музей театрального мистецтва

9 листопада 2022 року, у Всеукраїнський день працівників культури і народного мистецтва, працівники закладів культури Гримайлівської ТГ відвідали Копичинецький музей театрального мистецтва. Це один із унікальних музейних закладів Тернопільщини.

16:17 10.11.2022

ПІДТРИМУЄМО КУЛЬТУРНИЙ ФРОНТ

"Центр культури і дозвілля смт.Гримайлів" взяв участь у Благодійному фестивалі військово-патріотичної та козацької пісні у селі Яблунів. Захід відбувся для підтримки Збройних сил України.

12:47 06.09.2022

24 серпня відзначили День Незалежності України

24 серпня у Гримайлівській громаді на площі Івана Пулюя відзначили День Незалежності України. Вперше свято з цієї нагоди проводиться в час, коли країна охоплена війною. Проте,  ми і цьогоріч гордо на цілий світ заявляємо, що воля, незалежність, суверенітет України є незмінними і найважливішими цінностями для кожного з нас, які ми будемо завжди відстоювати.

17:25 24.08.2022

Вхід для адміністратора