.

03 грудня 2021р. у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради підведено підсумки конкурсу «Книга літопису закладу освіти» у закладах освіти Гримайлівської селищної ради.   Журі розглянули  9 робіт із 8 закладів освіти, що були надіслані на конкурс, а саме: Вікнянської гімназії, Глібівської гімназії, Зеленівської гімназії, Калагарівської гімназії, Малолуцької гімназії, Малобірківської початкової школи, Товстенської гімназії, ЗОШ І-ІІІст. ім. Пулюя смт. Гримайлів. Усі роботи відповідали  тематиці та оформлені згідно вимог. Автори робіт творчо підійшли до вирішення завдання: продемонстрували у своїх презентаціях впровадження духовних і моральних цінностей, окреслених в Українській Хартії вільної людини, популяризацію їх, збереження і передачу нащадкам історії школи,  історії вчительства.

Презентація https://rada.info/upload/users_files/44037815/bca262c38ab122713133c035ac84a638.pdf