A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради

24 серпня відзначили День Незалежності України

Дата: 24.08.2022 17:25
Кількість переглядів: 77

24 серпня у Гримайлівській громаді на площі Івана Пулюя відзначили День Незалежності України. Вперше свято з цієї нагоди проводиться в час, коли країна охоплена війною. Проте,  ми і цьогоріч гордо на цілий світ заявляємо, що воля, незалежність, суверенітет України є незмінними і найважливішими цінностями для кожного з нас, які ми будемо завжди відстоювати.

З вітальним словом перед громадою виступив селищний голова Микола Сідляр, який побажав нашій державі та громаді миру, злагоди, спокою та перемоги.

На святі прозвучали слова шани Україні, слова подяки воїнам, що захищають від російського окупанта кожного з нас та нашу спільну родину – Україну.

Хвилиною мовчання вшанували героїв, що поклали своє життя заради нашого майбутнього, заради незалежної України.

Учні- старшокласники поклали корзини з квітами до памятників та памятних знаків.

Урочистості продовжила цікава різнопланова програма, а саме: чарівний світ української патріотичної пісні присутнім подарували працівники, аматори народної творчості  Центру культури і дозвілля смт.Гримайлів.

Місцеві талановиті майстрині Смолярська О.З. та Корба Н.В. провели майстер-класи для гостей свята з виготовлення патріотичних прикрас з бісеру та спільними зусиллями дітей була створена картина «Мальовнича Україна». Ця картина буде встановлена в стінах загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім..Пулюя смт.Гримайлів як символ нашої єдності та жаги до перемоги.

Для дітей були організовані конкурси , де можна було виграти футболки з патріотичними логотипами та сувенірні горнятка з краєвидами рідного селища Гримайлів.

Бажаємо кожному українцю жити довго і щасливо в квітучій країні без зовнішніх конфліктів і під мирним небом, з безмірною любовю в серці та вічною  любовю до Батьківщини.

Міцній Україно, процвітай!

Нехай щасливим буде твій народ, незалежна – ти!

Все буде Україна!


« повернутися

Вхід для адміністратора