Нова українська школа

Вітаємо з успішним проходженням сертифікації

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради вітає із успішним проходженням  сертифікації-2022 відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» Риж Марію Андріївну, вчителя початкових класів Глібівської гімназії. Марія Андріївна ініціативна, творча, відповідальна, талановита особистість, користується авторитетом серед колег.  Вчителька на високому професійному рівні змогла показати свої практичні уміння у використанні сучасних підходів та технологій навчання. Відзначимо, що цьогорічна сертифікація була вдвічі напруженішою,  адже проводилась в умах воєнного стану. Зичимо Марії Андріївні успіхів в усіх починаннях, здійснення задумів та нових досягнень, поваги і щирої вдячності від учнів та батьків.

12:42 29.12.2022