Щодо перегляду освітніх серіалів на Дія.Освіта

Відповідно до листа Міністерства цифрової трансформації України від 28.06.2023 № 1/06-6-7105, з метою цифрового розвитку області та підвищення рівня обізнаності батьків і дітей у сфері кібербезпеки, в рамках проведення просвітницької компанії ,,Місяць кібербезпеки”, просимо посприяти у проходженні освітніх серіалів:

15:19 13.10.2023

Про Всеукраїнську програму ментального здоров’я ,,Ти як?ˮ

У зв’язку із зростаючою потребою в послугах з ментального здоров’я в умовах повномасштабної війни та для поліпшення доступу українців до професійних послуг в галузі охорони ментального здоров’я за ініціативою першої леді Олени Зеленської при підтримці Координаційного центру Кабінету Міністрів України у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України впроваджено Всеукраїнську програму ментального здоров’я , «Ти як?».

11:09 12.10.2023

Увага! Розпочалася реєстрація на основну сесію ЗНО - 2022

Сьогодні, 1 лютого, розпочинається реєстрація на основну сесію ЗНО-2022, яка триватиме до 9 березня. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів для складання ДПА у формі ЗНО до 01 березня 2022 року. Детально із процедурою реєстрації можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти  https://testportal.gov.ua/registr/

09:56 01.02.2022