Відбувся "круглий" стіл працівників заповідника "Медобори" та освітян трьох громад

Дата: 26.05.2021 21:41

25.05.2021 року на базі природного заповідника «Медобори» за сприянням заступника директора з наукової роботи Оліяр Галини Іванівни  та головного фахівця з екологічної освіти заповідника  Мурської Оксани Петрівни відбулася зустріч представників відділу  освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради, відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Гусятинської селищної ради та відділу освіти Скалатської міської ради.

Учасники зустрічі взяли участь у «круглому» столі, під час якого обговорили основні напрями співпраці природного заповідника «Медобори» із закладами освіти, акцентували увагу на екологічному вихованні школярів, цікавих формах  роботи щодо залучення учнів до дослідницької та природоохоронної діяльності.

Була проведена екскурсія працівниками природного заповідника «Медобори» на гору Гостра. Відвідувачі мали можливість ознайомитися з цікавими та рідкісними рослинами, а також відвідали карстові озерця-вікнини, що знаходяться на околицях села Вікна.