A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради

.

Сторінка на стадії наповнення.

Інформаційна пам'ятка щодо запобігання домашньому насильству

    Повномасштабна війна, яка триває в Україні, не зупиняє вчинення правопорушень, що були поширеними в нашій державі й раніше. Домашнє насильство є одним із тих явищ, яке у період війни може лише загострюватися і при цьому залишатися невидимим. Ділимося з вами інформаційними матеріалами, які допоможуть запобігти та протидіяти домашньому насильству.

12:19 08.07.2024

Літні канікули – пора відпочинку!

   5 липня 15 дітей з числа пільгових категорій, а саме: діти учасників бойових дій, сироти, позбавлені батьківського піклування, з багатодітних та малозабезпечених сімей поїхали на двотижневий відпочинок до дитячого оздоровчого комплексу «Збруч» у смт Скала-Подільська. Цього року на відпочинок та оздоровлення із місцевого бюджету виділено 150 тисяч гривень, адже віримо, що ця ініціатива дозволить дітям не тільки насолодитись літніми канікулами, а й покращити фізичне і психологічне здоров’я.

15:19 05.07.2024

Азартні ігри - це розвага?

Інформаційні матеріали стосовно небезпеки азартних ігор, загроз ігрової залежності, способів запобігання ігровій залежності, контактів закладів, які надають допомогу особам з ігровою залежністю. 

10:29 18.06.2024

З Україною в серці, з вірою у Перемогу

   2 травня у приміщенні історико-краєзнавчого музею Володислава Федоровича (с.Вікно) відбулося урочисте відкриття виставки робіт юних художників Гримайлівської громади «З Україною в серці».

09:55 04.06.2024

29 травня було проведено перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

29 травня 2024 року на території парку селища Гримайлів відбувся перший етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У заході взяли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти Гримайлівської селищної ради.

13:53 30.05.2024

Освітній серіал „Інклюзивна молодіжна робота”

     Освітній серіал „Інклюзивна молодіжна робота” (далі – освітній серіал) представляє собою важливий інструмент у молодіжній роботі, який допоможе ефективно залучати молодь до своїх проєктів і заходів, а також розкриє основні методи роботи з різними молодіжними групами, зокрема, з молоддю, яка має інвалідність.

16:00 21.05.2024

Навчатися, щоб навчати

     17 травня за сприяння відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради  в рамках реалізації програми підвищення кваліфікації «Діяльнісний підхід у початковій школі в реаліях сьогодення» на базі Гримайлівського ліцею імені Івана Пулюя вже вдруге відбувся навчальний тренінг. У заході взяли участь вчителі початкових класів, асистенти вчителів початкових класів та вихователі ГПД закладів загальної середньої освіти Гримайлівської селищної ради та Гусятинської селищної ради. 

16:41 17.05.2024

День цивільного захисту в закладах освіти

Сьогодні воєнні ризики є частиною життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей, сформувати ключові та стійкі компетенції у здобувачів освіти про безпечну поведінку.

17:34 15.05.2024

ІІ Відкритий конкурс юних піаністів імені Петра Любовича

      25 квітня 2024 року у Гримайлівській мистецькій школі імені Петра Любовича відбувся ІІ Відкритий конкурс юних піаністів імені Петра Любовича. Головна  мета заходу - розкрити творчий потенціал юних виконавців.

12:17 26.04.2024

Вхід для адміністратора