Відбувся перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 27.05.2021 19:34

Відбувся перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед закладів освіти Гримайлівської селищної ради

21 травня 2021 року  на території Паївецької товтри проведено перший етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь понад 100 школярів закладів загальної середньої освіти Гримайлівської селищної ради.

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді, важливим засобом громадянської освіти, формування національно-патріотичної свідомості. Гра проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства. Під час змагань учасники демонстрували стройовий вишкіл, знання історії України,  долали смугу перешкод,  вправлялися у зборі магазину АК-74, наданні  першої медичної допомоги. Команди гідно показали себе в конкурсах: стройовий «Впоряд», «Відун», «Топографічна підготовка», «Рятівник»,  «Смуга перешкод», «Квест», «Таборування». Вони  вкотре  довели, що є гідними нащадками козацького роду.

Переможцями першого етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») стали команди:

ЗОШ І-ІІ ступенів села Зелене –  І місце

ЗОШ І-ІІІ ступенів ім.Пулюя смт. Гримайлів – ІІ місце

ЗОШ І- ІІІ ступенів села Красне – ІІІ місце

Селищний голова  Гримайлівської територіальної громади Микола Сідляр  та начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Галина Цвігун вручили  усім командам грамоти та подарунки.