Увага! Конкурс! Оголошення про допуск до конкурсу кандидатів на посаду керівників закладів загальної середньої освіти Гримайлівської селищної ради

Дата: 18.06.2021 15:31

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту»

від 16.01.2020р. №463-IX, Положення про конкурс та призначення на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти, які є об’єктами комунальної власності Гримайлівської селищної ради, затвердженим рішенням сесії Гримайлівської селищної ради восьмого скликання від 14.05.2021р № 995 відбулося  засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  директорів закладів загальної середньої освіти Гримайлівської селищної ради.

На першому засіданні конкурсної комісії прийнято рішення допустити до  участі в конкурсі на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти таких претендентів, а саме:

Пунду Олександру Луківну, кандидата на вакантну посаду  директора загальноосвітньої школи I-II ступенів села Глібів;

Черкас Надію Теодорівну, кандидата на вакантну посаду директора   загальноосвітньої школи I-II ступенів села Вікно;

Чубку Олександру Каролівну, кандидата на вакантну посаду директора

навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня- дошкільний навчальний заклад» села Малі Бірки,

Познанську Галину Михайлівну, кандидата на вакантну посаду директора   навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня- дошкільний навчальний заклад» села Саджівка.