Відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 15.06.2021 09:23

Відбувся  ІІ (обласний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної  гри «Сокіл» («Джура»)

13 червня 2021р. рій імені Богдана Хмельницького учнів ЗОШ І-ІІ ст. села Зелене Гримайлівської селищної ради перебував в Тернополі, де на території  Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №20 ім. Руслана Муляра відбувся ІІ обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацьокої  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Гра проходила у два етапи: в режимі онлайн та очному. Програма змагань була різноманітною і насиченою. Завдяки спільній праці дітей та керівників Маланчука Володимира Богдановича та  Сандурської  Іванни Дмитрівни   майстерності наших вихованців не було рівних у конкурсі «Впоряд». Відтак рій оцінено найвищими балами, і як результат - перше місце в даному конкурсному випробуванні.

За підсумком усіх конкурсів, в умовах високої конкуренції, рій зайняв 7-ме місце.

Діти чудово провели час. Здобули безцінний досвід, поспілкувалися з однолітками з усієї області, отримали заряд патріотизму.