Визначено переможців конкурсу на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти Гримайлівської селищної ради

Дата: 01.07.2021 10:38

30.06.2021 року на базі відділу освіти,  культури,  сім’ї,  молоді та спорту  Гримайлівської селищної  ради відбувся конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів освіти:  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Вікно,   загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Глібів, навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» села Малі Бірки,  навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа   І ступеня – дошкільний навчальний заклад» села Саджівка.

Конкурс проходив у три етапи:

• І етап – письмова перевірка  знання (тестування) Законів України  «Про освіту» та «Повну загальну середню освіту» та нормативно-правових документів у галузі освіти.
  • ІІ етап – перевірка професійних компетенцій, що відбулася шляхом вирішення ситуаційного завдання.
  • ІІІ етап – презентація перспективного плану розвитку навчального закладу  та надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

За підсумками конкурсних випробувань комісія визнала переможцями конкурсу та рекомендувала начальнику відділу  освіти,  культури,  сім’ї,  молоді та спорту  Гримайлівської селищної ради Цвігун Галині Йосипівні призначити на посади керівників закладів, а саме:

Черкас Надію Теодорівну на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Вікно;

Пунду Олександру Луківну на посаду директора загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів села Глібів;

Чубку Олександру Каролівну на посаду директора навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» села Малі Бірки;

Познанську Галину Михайлівну на посаду директора навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад» села Саджівка.

Фото без опису