П’ятнадцятеро дітей закладів освіти Гримайлівської територіальної громади відправлено на оздоровлення до міжгосподарського пансіонату «Лісова пісня» у м.Борщів за кошти державного та місцевого бюджетів.

Дата: 15.07.2021 10:33

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо.

Найкращий час для оздоровлення дітей – це літо. Літній період – найблагодатніший для фізичного розвитку дітей. Саме влітку такі природні фактори, як сонце, повітря та вода найефективніше впливають на організм дітей та зміцнюють їхнє здоров’я.

Відтак за кошти місцевого та обласного бюджетів 15 дітей, які проживають на території   Гримайлівської селищної ради, поїхали на оздоровлення та відпочинок  до міжгосподарського  пансіонату з лікуванням „Лісова пісня” м.Борщів Чортківського району Тернопільської області.