Проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів основ здоров’я щодо створення освітнього простору, як основи якісного викладання предмету основи здоров’я з питань підготовки до нового 2021/2022 навчального року

Дата: 27.08.2021 13:51

27 серпня 2021 року провідним спеціалістом з питань освіти відділу освіти, культури, сімї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради Клим О.А. проведено інструктивно-методичну нараду для вчителів основ здоровя щодо створення освітнього простору, як основи якісного викладання предмету основи здоровя з питань підготовки до нового 2021/2022 навчального року.

Начальник відділу Цвігун Галина Йосипівна акцентувала увагу на  основних питаннях щодо організації освітнього процесу, а  також важливості самовдосконалення сучасного педагога.

Учасники спільно опрацювали методичні рекомендації щодо навчання основ здоров’я учнів 5-11 класів у 2021/2022 навчальному році.

Досвідом роботи щодо  викладання основ здоров’я  в закладах загальної середньої освіти  поділилися: Смолярська Ольга Зіновіївна , вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт.Гримайлів, звернула увагу присутніх на шляхи формування та розвитку ключових компетенстностей учнів через застосування педагогічної технології «метод проєктів» на уроках основ здоров’я, Цимбаліста Анастасія Омелянівна, вчитель НВК «ЗОШ І-ІІ ст.- ДНЗ с.Калагарівка поділилась досвідом щодо використання електронних ресурсів під час дистанційного навчання.

Вчителі активно  вели обговорення, пропонуючи конструктивні рішення з питань організації освітнього процесу.