Відбулася інструктивно-методична нарада із вчителями трудового навчання

Дата: 30.08.2021 14:12

30.08.2021 р. відбулася інструктивно-методична нарада із вчителями трудового навчання. Нараду провела головний спеціаліст з питань освіти ВОКМС Гримайлівської селищної ради Гуменюк Оксана Володимирівна. У ході роботи наради  розглянуто наступні питання:

• Нормативно-правове забезпечення викладання трудового навчання у 2021/2022 навчальному році.
  • Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів технологічного компоненту освітньої галузі «Технології» у 2021/2022 н. р.
  • Проєктно-технологічна діяльність здобувачів освіти.
  • Організація дистанційного навчання.

Власним досвідом із формування ключових компетентностей учнів на уроках трудового навчання поділилася Смолярська О.З., вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів.

Присутні вчителі активно обговорювали проблеми з проведення уроків трудового навчанн, зокрема під час дистанційного навчання. Особливо хвилює педагогів забезпечення учнів необхідними матеріалами для організації уроків.