В УКРАЇНІ ПОНОВЛЕНО ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС У ЗЗСО ПІСЛЯ ВИМУШЕНИХ КАНІКУЛ

Дата: 16.03.2022 10:20

Залежно від безпекової ситуації в конкретному регіоні, навчання відбувається в дистанційній чи змішаній формі.

На Тернопільщині з 14 березня школи відновили дистанційне навчання. До освітнього процесу залучатимуть також дітей з числа тимчасово переміщених осіб.

Для організації освітнього процесу команда МОН спільно з компанією Google Україна створила Всеукраїнський онлайн-розклад для учнів 1-11 класів.
Усі охочі можуть використовувати платформу «Всеукраїнська школа онлайн», що містить відеоуроки, конспекти, тестові завдання, а також Кабінет вчителя, який допомагає залишатися на зв'язку з учнями. Для зручності розроблено мобільний застосунок, а Youtube-канал МОН містить інформацію, що може стати у пригоді. Також стартувала програма «Навчання без меж».