28 червня відбулося відзначення 26-ої річниці Конституції України

Дата: 28.06.2022 17:39

28 червня у  Гримайлівському парку проведено урочисту академію з нагоди 26-ої річниці  Конституції України.

Із вітальним словом до присутніх звернувся селищний голова Микола Сідляр. До слів привітань приєдналися гості нашого святкування з Чернігівщини Наталія Дрозд та Олександр Підгорний, висловивши подяку голові громади та усім її жителям за постійну допомогу в цей нелегкий для них час.

Хвилиною мовчання вшанували усіх тих, хто відійшов у вічність в цій страшній війні.

Учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів в память про своїх однолітків, котрі загинули у війні від російського агресора провели спортивну естафету-протест говорячи «Діти проти насильства на війні!». Усі учасники були нагороджені подяками від селищного голови.

Пролунали патріотичні слова та пісні у виконанні солістів та ансамблів Центру культури і дозвілля смт.Гримайлів, що підняли національний дух присутніх на святі.

Після цього відбулися шахові та шашкові турніри, де усі бажаючі могли взяти участь, а для дітей влаштували конкурсні ігри з призами, солодощами та хорошим настроєм.

У селі Вікно проведено футбольний турнір. У змаганнях брали участь 4 команди Гримайлівської ТГ: ФК «Гримайлів» смт.Гримайлів, ФК «Чайка» с.Глібів, ФК «Вікнини» с.Вікно, ФК «Медобори» с.Зелене. Перемогу здобув ФК «Чайка» с.Глібів.

Селищний голова Микола Сідляр нагородив переможців кубками, грамотами, медалями, а також команді «Чайка» с.Глібів вручив мяч з підписами гравців Тернопільської «Ниви».

За рішенням команди цей мяч виставлено на аукціон. Кошти, які отримають за цей лот, буде передано на підтримку Збройних Сил України.

Ми щиро вдячні усім, хто прийшов та взяв участь у відзначенні Дня Конституції України.

Слава Україні!   Героям слава!

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису