A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради

Вітаємо з успішним проходженням сертифікації

Дата: 29.12.2022 12:43
Кількість переглядів: 16

Відділ освіти, культури, сімї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради вітає із успішним проходженням  сертифікації-2022 відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» Риж Марію Андріївну, вчителя початкових класів Глібівської гімназії. Марія Андріївна ініціативна, творча, відповідальна, талановита особистість, користується авторитетом серед колегВчителька на високому професійному рівні змогла показати свої практичні уміння у використанні сучасних підходів та технологій навчання. Відзначимо, що цьогорічна сертифікація була вдвічі напруженішою,  адже проводилась в умах воєнного стану. Зичимо Марії Андріївні успіхів в усіх починаннях, здійснення задумів та нових досягнень, поваги і щирої вдячності від учнів та батьків.

Зазначимо, що це ще один педагог у громаді, який успішно пройшов сертифікацію, а першою була Фененко Ірина Володимирівна, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів.

Сподіваємось, що у 2023 році ще більша кількість педагогів скористається можливістю пройти сертифікацію, визначити рівень своєї педагогічної майстерності та стати агентом змін у системі шкільної освіти.« повернутися

Вхід для адміністратора