Відзначено у громаді міжнародний День захисту дітей

Дата: 01.06.2023 16:58

Перший день літніх канікул для дітей селища Гримайлів пройшов весело та цікаво. У цей день, День захисту дітей, працівники відділу освіти, культури, сімї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради та Центру культури і дозвілля смт Гримайлів організували для них конкурси, ігри, вікторини. Захоплюючі розваги подарували дітям позитивний настрій, посмішки.

У цей літній спекотний день усіх присутніх частували смачним морозивом, дякуючи підприємцям Сергію Сухому, Віктору Маслію, Володимиру Богушу. За участь у конкурсах діти отримали призи та солодкі подарунки, придбані за кошти місцевого бюджету.

На закінчення заходів діти посадили ялинку та обсадили її бересклетом в патріотичних синьо-жовтих кольорах, що символізує наближення Перемоги, якої так з нетерпінням чекають наші діти.

Ми дякуємо нашим воїнам, які щодень тримають над нами мирне небо і дають можливість радіти життю.

Бажаємо нашим дітям щасливо та весело провести літні канікули, та з новими силами повернутися за шкільні парти, щоб знову у шкільній родині зустрітися з однокласниками, друзями, педагогами.