Дата: 20.11.2023 10:30

18 листопада у Гримайлівському ліцеї ім. Івана Пулюя відбувся ІІ етап XІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Т. Шевченка, в якому взяли участь 80 здобувачів освіти з Гримайлівської, Хоростківської, Копичинецької, Васильковецької, Гусятинської громад.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка започатковано ще у 2010 році, і відтоді вже традиційно у ньому беруть участь юні поціновувачі творчості Великого Кобзаря. Захід має на меті вшанування творчої спадщини Тараса Шевченка, а також виявлення  обдарованої  молоді, розвиток її потенціалу, виховання у молодого покоління поваги до мови і традицій свого народу та підвищення рівня мовної освіти в Україні.

За результатами перевірки конкурсних робіт журі визначили переможців, а саме:

5 клас - Бриндзей Наталія (Ліцей №1 м. Хоростків);

6 клас - Косаревич Кароліна (ЗЗСО смт. Гусятин);

7 клас - Романюк Марія (Ліцей №1 м. Копичинці);

8 клас - Івачевська Наталія (Ліцей №2 м. Хоростків);

9 клас - Ковальська Ярина ( ЗОШ І-ІІІ ст. с. Городниця);

10 клас - Ковальчук Анастасія ( Гримайлівський ліцей ім. Івана Пулюя);

11 клас - Бадюкевич Марія ( ЗЗСО смт. Гусятин).

Бажаємо успіхів юним шевченкознавцям в обласному етапі конкурсу! Нехай ці здобутки надихають на нові звершення!