Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти

Дата: 29.09.2023 17:23

29 вересня у мистецькій школі імені Петра Любовича відбулися урочистості з нагоди професійного свята — Дня працівників освіти.

До присутніх зі словами вітання звернувся селищний голова Микола Сідляр, побажав наснаги і сили освітянам, щоб власним прикладом виховувати учнів справжніми патріотами та підтримувати в них бажання здобувати знання!

Начальник відділу Галина Цвігун висловила щирі слова вдячн

ості за педагогічну майстерність, невтомний творчий пошук, високий професіоналізм та вміння передавати життєву мудрість.

Педагоги громади за високі досягнення, сумлінну працю та з нагоди

Дня працівників освіти були нагороджені спільними грамотами селищного голови та відділу ОКМС.

Зі святом вітали освітянську родину громади маленькі школярики Гримайлівського ліцею імені Івана Пулюя.

Справжньою окрасою свята стали музичні номери викладачів мистецької школи та дуету Центру культури і дозвілля смт Гримайлів.

Дякуємо Вам, дорогі освітяни, за навчання і виховання дітей.

Дякуємо ЗСУ, що надають можливість працювати - плекати наше майбутнє.