Великдень неможливо уявити без писанки

Дата: 11.12.2023 14:55

Писанка, яка символізує нове життя й оновлення світу, стала традиційним елементом до свята Воскресіння Христового.

Напередодні Великодніх свят в Гримайлівській публічній бібліотеці було проведено триденний майстер-клас з виготовлення писанки в патріотичних синьо-жовтих кольорах «Великодня писанка», яку провела художниця Наталія Корба.

На початку майстер-класу діти прослухали цікаві розповіді про святкування Великодня в Україні, види писанок, значення зображуваних символів.

Старі люди кажуть: «Доки люди писатимуть писанки, доти в світі існуватиме любов». І справді, тільки велика любов може творити такі дива.

Кожна писанка, створена дитиною – це окремий малесенький світ: добрий, веселий, яскравий. На готових виробах діти залишали свої побажання. Більшість бажань була про мир, завершення війни, перемогу та повернення солдатів до своїх домівок.

Тож, нехай писанки, створені дитячими руками, стануть оберегом для нашої рідної України та кожного воїна, що її захищає.