І знову допомога від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ в Україні)…

Дата: 20.12.2023 11:09

Усі заклади дошкільної освіти Гримайлівської громади отримали бокси «НУМО, відкривай та розвивай», а окремі школи - Wi-Fi-роутери і веб- камери від Дитячого фонду UNICEF Ukraine та компанії Cisco. Благодійну допомогу отримали завдяки співпраці Міністерства освіти і науки України з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ в Україні) за ініціативою «Спільно до навчання».

У розвивальних боксах  багато корисних матеріалів на допомогу вихователю у навчанні дітей. Ці набори будуть цікавими й корисними для розвитку дошкільнят, допоможуть їм здобути важливі навички.

Заклади загальної середньої освіти отриману техніку від CISCO за сприяння USAID будуть використовувати для підключення Інтернету в укриттях та облаштування кабінетів інформатики. Це дасть змогу ще більшій кількості дітей якісно та безпечно навчатися в режимі офлайн.

Висловлюємо слова вдячності Тернопільській ОВА та департаменту освіти і науки за надану допомогу.