Вітаємо переможців та учасників обласного заочного конкурсу дитячого малюнка «Вільна... Незламна... Прекрасна... Моя Україна!»

Дата: 16.01.2024 15:26

Із 27 листопада до 8 грудня 2023 року тривав заочний конкурс дитячого малюнка «Вільна... Незламна... Прекрасна... Моя Україна!», організований та проведений Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Досягнення вихованців закладів освіти нашої громади:

Дипломи І ступеня  (вікова категорії 6-10 років):

• Корба Вероніка, учениця Гримайлівського ліцею ім. Івана Пулюя, за роботи «Квітуча моя Україна» та «Віра, армія, родина, освіта – це незламна, квітуча моя Україна!» (керівник Войтович Стефа Василівна).

Дипломи ІІІ ступеня (вікова категорія 6-10 років):

• Гонта Олександра, вихованка Гримайлівської станції юних техніків, за роботу «Захід сонечка в українському Криму» (керівник Корба Наталія Вікторівна);

• Кримець Анна, учениця Раштівецької гімназії Гримайлівської селищної ради, за роботу «Мрія дітей України» (керівник Коваль Анастасія Іллівна);

• Бойко Анастасія, учениця Товстенської гімназії Гримайлівської селищної ради, за роботу, «Боже великий, єдиний нам Україну храни…» (керівник Коротенко Галина Василівна).

Диплом ІІІ ступеня (вікова категорія 11-15 років):

• Кшинова Віталіна, учениця Раштівецької гімназії Гримайлівської селищної ради, за роботу «Україна безсмертна» (керівник Шмокалюк Ольга Петрівна).

У номінації «За творчий підхід у висвітленні теми» (вікова категорія 6-10 років) відзначено Козлову Діану, вихованку Гримайлівської станції юних техніків, за роботу «Вершина свободи» (керівник Корба Наталія Вікторівна).

Щира подяка всім учасникам конкурсу за прикладенні зусилля, за активність, оригінальність, творчість! Сама участь – це вже досягнення! Бережіть свій чарівний внутрішній світ, розкривайте здібності, таланти, втілюйте барвисті задуми.

Миру всім! Все буде Україна!

"Квітуча моя Україна" Корба Вероніка

«Віра, армія, родина, освіта – це незламна, квітуча моя Україна!»

«Захід сонечка в українському Криму» Гонта Олександра

«Мрія дітей України» Кримець Анна