НУШ 5-6 клас: вдосконалюємо освітній простір

Дата: 25.01.2024 14:02

Процес реформування загальної середньої освіти продовжується: цього навчального року 5 та 6 класи  навчаються за концепцією Нової української школи. Інтерактивність, візуалізація та творчість у сучасних умовах - ключові складові для організації якісного та цікавого освітнього процесу.         Відділом освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради,  за рахунок субвенції з державного бюджету та коштів місцевого бюджету на забезпечення якісної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»,  закуплено навчальне дидактичне обладнання для кабінетів природничо-математичної галузі, а саме: навчальні моделі, колекції, гербарії, глобуси, компаси, документ-камери. Також за кошти місцевого бюджету придбано 8 телевізорів Smart TV, які дозволяють вчителеві представляти інформацію у вигляді ігор, віртуальних екскурсій, інтерактивних вправ, забезпечують учням цікавий та ефективний спосіб засвоєння знань. Адже успіх впровадження нової системи освіти залежить як від професіоналізму вчителя та його підготовленості до застосування сучасних методик і використання інноваційного оснащення, так і навчального обладнання кабінетів.

Щиро вдячні селищному голові та депутатському корпусу за розуміння і сприяння у покращенні  матеріальної бази закладів загальної середньої освіти громади, що є запорукою якості надання освітніх послуг та ефективності впровадження  концепції  Нової української школи.