ІІ етап змагань у межах Всеукраїнського проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» під гаслом «Разом переможемо» завершено!

Дата: 07.03.2024 16:24

Сьогодні в Гримайлівському ліцеї ім. Івана Пулюя розіграно комплекти нагород у змаганнях із волейболу серед дівчат та з футзалу.

За результатами поєдинку з волейболу І місце виборола команда Глібівської гімназії, учні Товстенської гімназії посіли ІІ місце.

Першість у футзалі здобули юні спортсмени з Гримайлівського ліцею ім. Івана Пулюя, за учнями Красненської гімназії - друге місце.

Усі команди нагородженні дипломами, кубками, медалями та призами  (волейбольними м'ячами й  м'ячами для гри у футзал).

Такі змагання – це насамперед спілкування дітей, нові знайомства. Дякуємо ЗСУ за те, що змогли провести цей турнір.

Команди-переможці ІІ  (територіального) етапу будуть представляти нашу громаду на районому етапі. Бажаємо нашим спортсменам продуктивних тренувань та блискучих перемог!