A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради

День цивільного захисту в закладах освіти

Дата: 15.05.2024 17:34
Кількість переглядів: 13

Сьогодні воєнні ризики є частиною життя, тому маємо бути готовими захистити себе і дітей, сформувати ключові та стійкі компетенції у здобувачів освіти про безпечну поведінку.

15 травня 2024 року проведено показовий День цивільного захисту в Глібівській гімназії та показовий День в рамках Тижня безпеки дитини у ЗДО «Сонечко» с. Глібів Гримайлівської селищної ради.

У заході взяли участь керівники закладів загальної середньої освіти, керівники закладів дошкільної освіти громади, представник Чортківського ДСНС України в Тернопільській області Демків М.Є.,  начальник відділу Цвігун Г.Й. та інженер з охорони праці Кордюк С.Р.

Під час  «круглого» столу керівники закладів освіти отримали відповіді  на питання: «що робити?» і «якими нормативно-правовими документами керуватися?» при забезпеченні виконання заходів з цивільного захисту та ознайомилися із системою роботи директора Глібівської гімназії Пунди О.Л. та директора ЗДО «Сонечко» с. Глібів  Яцишин О.В. щодо організації та реалізації завдань цивільного захисту в закладах освіти. 

Директор гімназії Пунда О.Л. запропонувала учасникам семінару переглянути виступ учнів агітбригади «Запальничка» на тему: «Правильне поводження з вогнем».

Згодом керівники закладів загальної середньої освіти відвідали урок безпеки у другому класі на тему: «Школа екстремальних ситуацій» з Лисенятком Фреді, а керівники ЗДОінтегроване заняття різновікової групи з дошкільнятами  на тему: «Ми вогню не боїмося, з ним боротися вчимося».

Після сигналу «Тривога» усі учасники освітнього процесу залишили приміщення закладу освіти. На вулиці дошкільнят вже чекав пожежний автомобіль Гримайлівського місцевого пожежного об’єднання (ДПО). Пожежники продемонстрували  спорядження автомобіля, процес гасіння умовного  вогнища.

Для учнів гімназії проведено естафету з елементами виконання нормативів цивільного захисту. Далі захід продовжився за участю вогнеборців, які надали можливість школярам спробувати себе у ролі справжніх пожежників, загасити умовну пожежу( багаття) за допомогою подачі води пожежним рукавом.

Під час підведення підсумків керівники отримали методичні поради щодо побудови ефективної системи цивільного захисту у закладі освіти.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора