Серпневі інструктивно-методичні наради

Дата: 28.08.2024 14:18

28.08.2024 р. на базі Гримайлівського ліцею імені Івана Пулюя відбулись інструктивно-методичні студії для вчителів: іноземної мови, хімії, біології, географії, інтегрованого курсу "Здоров'я, безпека і добробут", основ здоров'я, фізичної культури.

Спеціалісти відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради з питань освіти: Субтельна Л.С. та Клим О.А. окреслили особливості організації освітнього процесу з навчальних предметів у закладах загальної середньої освіти за Державним стандартом базової середньої освіти в умовах реалізації концепції «Нова українська школа» у 2024/2025 н.р., ознайомили учителів з новими підходами до навчання та оцінювання у 5-7 класах.

Учасники заходу обговорили та проаналізували актуальні питання та  визначили шляхи реалізації методичних підходів, скерованих на активізацію мотивації учнів та їх пізнавальної активності до вивчення навчальних предметів.