Відбулося розширене засідання колегії

Дата: 04.09.2024 16:21

У відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради відбулося розширене засідання колегії. У заході взяли участь начальник відділу ОКМС Цвігун Г.Й., спеціалісти відділу та керівники закладів освіти. Учасників освітянського заходу привітали першокласники Гримайлівського ліцею ім. Івана Пулюя.

На колегії розглянули наступні питання:

1. Про підсумки роботи освітньої галузі громади у 2023/2024 навчальний рік та пріоритетні завдання на 2024/2025 навчальний рік у рамках реалізації Стратегії розвитку освіти громади на 2024-2027 роки  (Цвігун Г.Й.).

2. Про цифрову трансформацію освітньої галузі громади  (Гуменюк О.В.).

3.Про реалізацію цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей громади у 2024 році  (Субтельна Л.С.).

4.Про хід виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2023-2024 роки та участь школярів у проєкті «Пліч-о-пліч» (Субтельна Л.С.).

З усіх розглянутих питань були прийняті відповідні рішення.