Привітання та відзначення освітян громади з нагоди професійного свята

Дата: 04.10.2024 11:09

Традиційно щороку жовтень приносить нам чудове свято - День працівників освіти. Професія вчителя та вихователя, воістино, є справою благородною і вічною.

Урочиста церемонія відзнаки педагогів громади з нагоди Дня працівників освіти відбулася 3 жовтня у приміщенні Центру культури і дозвілля смт Гримайлів.

З теплими словами вітання до освітян звернулися голова Гримайлівської селищної ради Микола Сідляр та начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради Галина Цвігун. Щирі слова подяки лунали усім, хто присвятив своє життя вихованню майбутнього України, хто сіє у дитячі душі зерна не тільки знань, а й найкращих людських якостей.

Приємним подарунком для всіх присутніх став концерт викладачів мистецької школи ім. Петра Любовича.

Особливою подією свята була церемонія нагородження кращих освітян. Їхній внесок у розвиток освіти, їхній професіоналізм були відзначені подяками.

Дякуємо всім педагогам за те, що і в цей час, обпалений війною, навчають дітей бути людяними, освіченими, сміливими.

Вітаємо з професійним святом, бажаємо миру, здоров’я, натхнення і нових творчих здобутків під мирним українським небом!

Фото без опису