.

01.02. – 02.02.2022р. у ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів проведено навчання «Впровадження системи НАССР в шкільній їдальні»

01.02. – 02.02.2022р. у ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів проведено навчання «Впровадження системи НАССР в шкільній їдальні». Тренінг проводила Кравчук Наталія Ярославівна, консультант-тренер щодо організації якісного та безпечного харчування у шкільних їдальнях відповідно до системи НАССР. Участь у тренінгах брали директори, кухарі та медичні працівники закладів загальної середньої освіти, спеціалісти відділу ОКМС Гримайлівської селищної ради.

16:52 02.02.2022

12 січня 2022 року відбулася інструктивно-методична нарада з працівниками закладів культури новоствореного комунального закладу «Центр культури і дозвілля смт.Гримайлів»  Гримайлівської селищної ради

12 січня 2022 року в приміщенні відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради відбулася інструктивно-методична нарада з працівниками закладів культури новоствореного комунального закладу «Центр культури і дозвілля смт.Гримайлів»  Гримайлівської селищної ради.

15:35 12.01.2022

10.01.2022 р. у відділ освіти із різдвяними колядками завітали учні ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів

10.01.2022 р. у відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради із різдвяними колядками та віншуваннями завітали учні ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів.Святковий настрій переповнював усіх присутніх, а коляда дзвінко та голосно лунала, прославляючи новонародженого Спасителя.

11:49 10.01.2022

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики

17 грудня 2021 р. на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Пулюя смт. Гримайлів відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з фізики. Участь в олімпіаді взяли 55 здобувачів освіти із закладів освіти Гусятинської, Копичинецької, Хоростківської, Гримайлівської  територіальних громад.

14:15 17.12.2021

16 грудня 2021 року на базі Калагарівської гімназії  проведені змагання з баскетболу серед учнів закладів загальної середньої освіти Гримайлівської селищної ради, в яких взяли участь  6 команд, учні 6-9 класів, а саме: ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів, Вікнянської  гімназії, Зеленівської гімназії, ЗОШ І-ІІІ ст. села Красне, Калагарівської гімназії, Малолуцької гімназії.

17:11 16.12.2021

16 грудня 2021 року у відділі освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради відбулося засідання конкурсної комісії щодо проведення конкурсу на заміщення вакантних посад директора комунального закладу « Центр культури і дозвілля смт.Гримайлів» та директора комунального закладу «Гримайлівська публічна бібліотека» Гримайлівської селищної ради.

15:07 16.12.2021