A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради

.

Конференція «Роде наш красний, роде наш прекрасний»

30 березня на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №11 м. Тернопіль відбулася обласна науково-краєзнавча конференція «Роде наш красний, роде наш прекрасний». Конференція проводилась у 4-х секціях, у кожній  з яких брали участь школярі закладів освіти Гримайлівської селищної ради:

12:46 05.04.2023

У пріоритеті - регулярна фізична активність та здоровий спосіб життя

 15 березня за участю Міністра освіти і науки України Сергія Шкарлета, голови Тернопільської обласної військової адміністрації Володимира Труша розпочався обласний активний форум «Здорова Україна – Здорова громада – Фізична культура в Новій українській школі». Мета заходу – популяризація здорового способу життя та створення умов для фізичної активності дітей і дорослих. У форумі взяли участь голови громад,  керівники  місцевих органів управління освітою, вчителі фізичної культури.   Для учасників форуму представниками спортивних федерацій було проведено семінар-наради, тренінги, майстер-класи з варіативних модулів модельної навчальної програми, ознайомлення зі спортивним інвентарем для НУШ. 

12:04 16.03.2023

Відзначення 209-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка

  9 березня в Центрі культури і дозвілля смт. Гримайлів відбувся захід з відзначення 209-річниці від дня народження великого Кобзаря, борця за волю і правду, славного сина України Тараса Григоровича Шевченка.   Урочистості розпочалися з покладання квітів до пам’ятника поета.    Тарас Шевченко вчора, сьогодні і завтра залишається у серцях українців прикладом любові до свого народу, Батьківщини. Він учить малих і дорослих вивчати історію рідного краю, шанувати героїв, завжди бути готовими до боротьби за щасливе майбутнє, за справедливість, за честь України.  Невмирущій славі генія українського народу були присвячені виступи аматорських колективів, окремих виконавців з усієї громади.    Шевченківський «Заповіт» гордо прозвучав сьогодні не тільки у нашому залі, але й над усією Україною, а вдячна пам’ять про Кобзаря сягає через віки і кордони.  

08:19 14.03.2023

Увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні у Центрі культури і дозвілля смт Гримайлів відбулися урочистості, в ході яких присутні згадали події Революції Гідності, коли  в центрі Європейської столиці лилася кров і від куль снайперів гинули мирні люди. Скорботну картину доповнили вірші та пісні, присвячені героям Небесної Сотні, які лунали у виконанні солістів та аматорів закладу. Під супровід лемківської «Пливе кача» хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських патріотів.

09:43 23.02.2023

Майстер-клас з надання першої допомоги від волонтерів Червоного Хреста

   21 лютого 2023 року у приміщенні ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя відбувся вишкіл з надання першої домедичної допомоги у надзвичайних, екстрених ситуаціях в умовах дії воєнного стану за участю волонтерів Червоного Хреста України.    Метою даного заходу було ознайомлення та практичне оволодіння основами домедичної допомоги, що надається людьми, які не мають спеціальної медичної підготовки, із застосуванням на місці події найпростіших засобів до прибуття медичного працівника.   У вишколі взяли участь працівники селищної ради, відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради, керівники, вчителі і медичні працівники закладів освіти та культури, а також працівники Гримайлівської МПК.  Волонтери Червоного Хреста провели майстер-клас з надання першої допомоги постраждалому при: втраті свідомості, зупинці дихання, зовнішніх та внутрішніх кровотечах, при повній та неповній непрохідності дихальних шляхів тощо.   Присутні мали змогу власноруч застосувати навички у змодельованій ситуації, що потребує надання першої допомоги та закріпити вивчену послідовність дій на практиці.

16:03 21.02.2023

Вітаємо призера обласного конкурсу!

9 лютого 2023 року в Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».     ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт. Гримайлів презентувала музей Івана Пулюя за напрямком краєзнавчі музеї. Учениця 11 класу Гаврон Олеся виборола  ІІ місце.   Відділ ОКМС Гримайлівської селищної ради щиро вітає призера конкурсу та дякує керівнику музею Прокопишину Д.М. за високий рівень підготовки юного екскурсовода.  Бажаємо натхнення, творчих успіхів, майбутніх перемог!

12:59 10.02.2023

Засідання круглого столу, присвяченого 33-ій річниці з дня створення заповідника "Медобори"

   7 лютого 2023 року з нагоди 33 річниці з дня заснування природного заповідника «Медобори» у відділі ОКМС Гримайлівської селищної ради відбувся круглий стіл. У засіданні взяли участь селищний голова Сідляр М.С., працівники селищної ради, відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту, КУ «Центру надання соціальних послуг», керівники закладів освіти, культури громади.    Із вступним словом до присутніх звернулася начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Цвігун Г.Й. Завідувач сектору еколого-освітньої роботи Мурська О.П. виступила з доповіддю «Природно-заповідний фонд України в умовах війни» та презентацією заповідника. Щодо режиму та особливостей збереження природних комплексів заповідника та особливостей діяльності в охоронній зоні  заслухали в.о. директора, заступника директора – головного природоохоронця Філь І.Я. Змістовною та актуальною була доповідь «Гримайлівська громада на шляху вступу до ЄС (перспективи і виклики)» заступника директора – завідувача науково-дослідного відділу Оліяр Г.І. Досвідом роботи з питань співпраці з місцевою владою, освітніми закладами та громадою поділилася з присутніми фахівець з екологічної освіти І категорії Мурська М.І.   Під час засідання круглого столу панувала тепла та дружня атмосфера, учасники жваво обговорювали висвітлені питання.     

08:46 09.02.2023

Відбулася  нарада з директорами закладів загальної середньої освіти громади

20 січня 2023 року  відбулася  нарада з директорами закладів загальної середньої освіти громади під керівництвом Галини Цвігун, начальника відділу освіти, культури, сім’ї,  молоді та спорту Гримайлівської селищної ради. У роботі також взяли участь спеціалісти відділу.

15:06 23.01.2023

Вхід для адміністратора