A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради

.

Вітаємо з успішним проходженням сертифікації

Відділ освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Гримайлівської селищної ради вітає із успішним проходженням  сертифікації-2022 відповідно до професійного стандарту «Вчитель початкових класів закладу загальної середньої освіти» Риж Марію Андріївну, вчителя початкових класів Глібівської гімназії. Марія Андріївна ініціативна, творча, відповідальна, талановита особистість, користується авторитетом серед колег.  Вчителька на високому професійному рівні змогла показати свої практичні уміння у використанні сучасних підходів та технологій навчання. Відзначимо, що цьогорічна сертифікація була вдвічі напруженішою,  адже проводилась в умах воєнного стану. Зичимо Марії Андріївні успіхів в усіх починаннях, здійснення задумів та нових досягнень, поваги і щирої вдячності від учнів та батьків.

12:36 29.12.2022

Було проведено виставку-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет»

Уже традиційно напередодні зимових свят у відділі ОКМС Гримайлівської селищної ради проведено виставку-конкурс «Замість ялинки – зимовий букет», де учасники демонстрували свої індивідуальні та колективні роботи.

15:33 13.12.2022

ДОПОМОГА ДЛЯ ДІТЕЙ ХЕРСОНЩИНИ

Освітяни Гримайлівської територіальної громади долучилися до збору допомоги дітям Херсонщини. Канцтовари, підручники, солодощі відправлено для школярів звільненого Херсону. 

21:20 25.11.2022

9 листопада 2022 року працівники закладів культури Гримайлівської ТГ відвідали Копичинецький музей театрального мистецтва

9 листопада 2022 року, у Всеукраїнський день працівників культури і народного мистецтва, працівники закладів культури Гримайлівської ТГ відвідали Копичинецький музей театрального мистецтва. Це один із унікальних музейних закладів Тернопільщини.

16:17 10.11.2022

Диктант написано...

Сьогодні, у День української писемності та мови, працівники ВОКМС Гримайлівської селищної ради вже традиційно долучилися до написання Всеукраїнського Радіодиктанту національної єдності. Диктант об’єднує українців усього світу. Цьогорічний флешмоб особливий, адже проводиться в умовах воєнного часу, коли мільйони українців відстоюють та виборюють своє право на життя, волю, ідентичність, мову. Ми віримо у нашу Перемогу. Ми переконані, мова завжди  мала, має і буде мати  значення!

15:45 09.11.2022

Слова вдячності

Педагогічний та учнівський колективи Гримайлівської мистецької школи ім. П. Любовича висловлють щиру подяку Салику Миколі Степановичу за надану матеріальну допомогу у придбанні фортепіано для вихованців нашої школи. 

16:35 03.11.2022

Вхід для адміністратора